PERUN LODGE 4* - Банско – ЗИМА 2024

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2023 | 10% попуст за резервација до 30.11.2023


 

Цените се по лице за 1 ноќевање

На база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

28.12-03.01.2024

04.01-12.01.2024

20.01-23.02.2024

16.12-27.12.2023

13.01-19.01.2024

24.02-04.03.2024

01.12-15.12.2023

05.03-31.03.2024

 

Студио

2+1

                       76 €

               52 €

                         49€

                       44 €

Едноспален апартман

2+2

                       81 €

               57 €

                        55 €

                       50 €

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.

Доплата за паркинг (на рецепција) - 9€ на ден.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло  50 % попуст

▪ Дете од 5-11.99 год. на редовно легло - 25% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло  - 25% попуст

▪ Доплата за вечера :20 евра возрасни , 10 евра за деца од 5-11.99 години .

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 85€, дете - 45€ (на 31.12 нема регуларна вечера)

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден