Вила Агелики - се наоѓа на само 30м од плажа, во непосредна близина на центарот на Пефкохори. Располага со 1/3 студија и 1/4 и 1/5 апартмани. Апартманите се со дневна соба со два стандардни кревети, и комплетно опремена кујна, одделна спална соба со два единечни кревети, бања и две тераси и клима не е вклучена во цената се доплаќа на лице место 3 евра од ден.


Смена


Период


Ноќевање

                                       Вила  AGELIKI

1/3-
студио

апп 1/4

апп 1/5

1

07.05-14.05

7*

45 промо

55 промо

55 промо

2

14.05-21.05

7*

45 промо

55 промо

55 промо

3

21.05-28.05

7*

65 промо

85 промо

85 промо

4

28.05-04.06

7*

75 промо

90 промо

90 промо

5

04.06-11.06

7*

99 промо

115 промо

119 промо

6

11.06-18.06

7*

139

159

169

7

18.06-27.06

9

349

389

399

8

27.06-06.07

9

389

439

449

9

06.07-15.07

9

429

479

489

10

15.07-24.07

9

469

519

529

11

24.07-02.08

9

509

559

569

12

02.08-11.08

9

509

559

569

13

11.08-20.08

9

509

559

569

14

20.08-27.08

7*

179

209

219

15

27.08-03.09

7*

139

169

179

16

03.09-10.09

7*

129

149

159

17

10.09-17.09

7*

119

139

149

18

17.09-24.09

7*

65 промо

80 промо

85 промо

19

24.09-01.10

7*

55 промо

65 промо

70 промо

 

 • Цените со * се однесуваат на пакет аранжман по лице (7 ноќевања со превоз) - трето и четврто лице ГРАТИС .
 • Доплата за превоз : 
  • Возрасни 35 евра.
  • Деца до 12 години 25 евра
  • Дете до 2 години бесплатно, не користи седиште.
 • За патување со сопствен превоз цената се намалува за 15 евра по лице.
 • Цените без * се однесуваат на наем на студио/апартман  9 ноќевања без превоз.
 • Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност 1 евро=62 денари