REGNUM 5* - Банско-ЗИМА 2023-2024

 

 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

30% попуст за резервација и уплата до 30.09.2023

20% попуст за резервација и уплата до 01.10.2023

15% попуст за резервација и уплата до 01.11.2023

 

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

 

БОНУСИ : 7=6,10=9  (не важи за период 27.12-03.01.2023) - валидни резервации направени после 21.11.2023

 

Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

27.12-03.01.2024

22.12-26.12.2023

04.01-08.01.2024

25.01-25.02.2024

09.01-24.01.2024

26.02-17.03.2024

01.12-21.12.2023

18.03-14.04.2024

Вид на сместување

 

 

Јуниор суит

2+0

242€

192€

159€

131€

Едноспален апартман

2+1

                        259€

                       203 €

                        170€

142€

Едноспален апартман – поглед планина

2+1

265

                     210 €

 175 €

147€

Едноспален апартман – делукс

2+2

                         270 €

                     214 €

  181 €

153€

Делукс едноспален со поглед на планина

4+2

 276 €

                       220 €

 187 €

159€

Двоспален апартман

4+2

 467€

 367€

 284€

250€

Двоспален апартман- со поглед планина

4+2

 472€

 373€

 289€

255€

Дете  до 0-6.99год  БЕСПЛАТНО

1€

 

 

Дете  од 6.99-12.99 год. на доп.легло

                       40 €

       35 €

     29 €

23€

 

Доплата за возрасен на доп.легло

                       79 €

          74 €

      57 €

40€

 

 

Доплата за апартман со балкон

 10€ за апартман за целиот престој

 

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР - внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.

 

 

Дополнителни услови :

 

▪ Доплата за  вечера : возрасен - 28€, дете 07-12.99 години

-17€

 

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 165€, дете (11-16.99 год.) - 99€, дете (6-11.99 год.) - 50€ , 03-05.99 години 30 €

 

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден