PERELIK 5* - Пампорово

 

ЗИМА 2023/2024

 

 

Цените се по лице за 1 ноќевање

 

01.12-15.12.2023

16.12-27.12.2023

 

 

 

 

на база ноќевање со појадок

 

09.03-31.03.2024

04.01-19.01.2024

28.12-03.01.2024

20.01-23.02.2024

 

 

Вид на сместување

 

 

24.02-08.03.2024

 

 

 

 

Јуниор сјуит

2+2

57€

66 €

105

72 €

 

 

Двоспален апартман / мезонет

4+2

55 €

63 €

103 €

69 €

 

Во цената е вклучено : појадок , користење на внатрешен базен,џакузи, фитнес,ладна соба,  сауна,парна бања, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет

 

Дополнителни услови :              

 

  Доплата за вечера  возрасни 25€ по лице на ден, деца 7-11.99- 10€

  Деца до 6.99 год. - бесплатно

  Деца од7-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

  Деца од 7-11.99 на редовно легло со еден возрасен 25% попуст

  Возрасен на дополнително легло - 25% попуст

  Доплата за еднокреветна соба - 30€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба

  Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 85€, дете (5-11.99 год.) - 50€

  Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден