MARIA ANTOANETA RESIDENCE 3* - Банско

www.maria-antoaneta.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25% попуст за резервација и уплата до 30.09.2023| 20% попуст за резервација и уплата до 31.10.2023

15 % попуст за резервација и уплата до 30.11.2023

10 % попуст за резервација и уплата до 19.12.2023

 БОНУС – 7=6 за период од 01.12.2023 до 09.03.2024

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок

01.12-21.12.2023

08.01-09.03.2024

29.12-01.01.2024

22.12-28.12.2023

10.03-31.03.2024

 

 02.01-07.01.2024

Двокреветна соба ПРОМО  

(приземје , поткровје)

2+0

                    36€

                      37€

                    75€

                46€

Двокреветна соба

2+0

                    39€

                      40€

                    80€

                 50€

Јуниор сјуит

2+1

                    41€

                      43€

                    82€

                 52€

Јуниор сјуит со кујна

2+1

                    43 €

                      44 €

                    84 €

                 53 €

Едноспален апартман

2+2

                    45€

                      46€

                    86€

                  55€

Едноспален апартман со кујна

2+2

                    46€

                      48€

                    87€

                  56€

Фемили апартман

4+2

                    50€

                      52€

                    92€

                  60€

Фемили апартман

( камин, кујна )

4+2

                    52€

                      53€

                    93€

                  61€

Доплата за Вечера (шведска маса , неограничени пијалоци пиво , бело вино , црно вино , минерална вода)  : возрасен - 14€ , дете 8€ (од 2 до 11.99 години )

Минимален престој : 3 ноќевања

Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, финска сауна, парна бања, турска бања , фитнес, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ и трето дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - плаќа целосна сума

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни - 95€, дете од 2-11.99 год.- 55 €

▪ Доплата за подземен паркинг - 15€ на ден (се плаќа на рецепција)

Доплата за соба со поглед на планина 8€ на ден по соба ( не важи за промо соба )

Доплата за соба со балкон 8 € на ден по соба ( не важи за промо соба )

▪ Доплата за бебешко креветче - 5€ на ден (се плаќа на рецепција)

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден