SUNRISE 4* - Банско

www.hotelsunrisebansko.com

Цените се по лице за 1 ноќевање

28.12-02.01.2024

03.01-28.02.2024

23.12-27.12.2023

16.12-22.12.2023

на база ПОЛУПАНСИОН

*НП

 

01.03-10.03.2024

11.03-31.03.2024

Студио

2+1

                          74 €

                            51 €

                       49 €

                          45 €

Едноспален апартман

2+2

                          76 €

                            54 €

                       51 €

                          48 €

Двооспален апартман

4+2

                          74 €

                            51 €

                     49 €

                          44 €

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - БОНУСИ →

/

7=6

7=6 / 6=5

7=5 / 6=5 / 5=4

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет

Дополнителни услови :

▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло 50 % попуст од цената

▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло - -БЕСПЛАТНО

▪ Возрасен на дополнително легло  - 20% попуст

Деца од 6 до 11.99 години на редовно легло 30% попуст од цената

▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, дете - 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден