Хотелот се наоѓа на самата ски стаза, на 10метри од лифтовите. Хотелот располага со ресторан, ноќен клуб, лоби бар, конференциска сала, ски гардроба,СПА центар,WI-FI, паркинг, мал затворен базен. Собите располагаат со тв, мини бар, сопствен тоалет со када или туш, фен.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

 


-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО ИСПЛАТЕНИ ДО 30.11.2019

 

ПРОМОЦИИ 7=6 СЕ ВАЖЕЧКИ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 03.01-09.02.2020 И ПОСЛЕ 17.02.2020, ИСТИТЕ СЕ БУКИРААТ ПО 30.11.2019

 


 

ICE ANGELS 4*

28.12-03.01.2020

21.12-27.12.2019 15.02-22.02.2020

04.01-14.02.2020
23.02-31.03.2020

STANDART / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1 Возрасно лице

116.6

104.5

72.6

1 Возр+1Дете(2-11.99)

140.25

124.355

87.89

1Возр+2Деца(2-11.99)

181.5

160.93

113.74

2 Возрасни лица

165

146.3

103.4

2Возр+1Дете(2-11.99)

206.25

182.875

129.25

3 Возрасни лица

231

204.82

144.76

STUDIO / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1 Возр+1Дете(2-11.99)

193.6

172.7

136.4

1Возр+2Деца(2-11.99)

201.3

180.4

144.1

2 Возрасни лица

193.6

172.7

136.4

2Возр+1Дете(2-11.99)

201.3

180.4

144.1

2Взр+2Деца(2-11.99)

209

188.1

151.8

3 Возрасни лица

209

188.1

151.8

3Возр+1Дете(2-11.99)

216.7

195.8

159.5

4 Возрасни лица

224.4

203.5

167.2

STUDIO DELUXE / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1 Возрасно лице

206.8

184.8

149.6

1 Возр+1Дете(2-11.99)

206.8

184.8

149.6

1Возр+2Деца(2-11.99)

214.5

192.5

157.3

2 Возрасни лица

206.8

184.8

149.6

2Возр+1Дете(2-11.99)

214.5

192.5

157.3

3 Возрасни лица

222.2

200.2

165

TWO BEDROOMS APARTMENT / ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

2Возр+2Деца(2-11.99)

254.1

231

204.6

2Возр+3Деца(2-11.99)

261.8

238.7

212.3

3 Возрасни лица

254.1

231

204.6

3Возр+1Дете(2-11.99)

254.1

231

204.6

3Возр+2Деца(2-11.99)

261.8

238.7

212.3

4Возрасни лица

254.1

231

204.6

4Возр+1Дете(2-11.99)

261.8

238.7

212.3

5Возрасни лица

269.5

246.4

220

TWO BEDROOMS DELUXE / HB

2Возр+2Деца(2-11.99)

266.2

242

216.7

3 Возрасни лица

266.2

242

216.7

3Возр+1Дете(2-11.99)

266.2

242

216.7

3Возр+2Деца(2-11.99)

273.9

249.7

224.4

4Возрасни лица

266.2

242

216.7

4Возр+1Дете(2-11.99)

273.9

249.7

224.4

5Возрасни лица

281.6

257.4

232.1

Release periods:

30 дена

15 дена

15 дена

Период на отказ на резервација до:

25 дена

10 дена

10 дена

Cancellation penalty:

100 % пенали

1 ноќевање

1 ноќевање

NO SHOW пенали:

100 % пенали

2 ноќевања

2 ноќевања

Минимум престој

4 ноќевања

-

-

 

Во цените е вклучено: појадок и вечера, употреба на базен, паркинг и wi-fi.

 

Новогодишната и Божиќната вечера е задолжителна.

 

Доплати:

-Новогодишна вечера и Божиќна вечера: 65еур возрасен, 35еур дете од 7-11,99год.

 

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур

-Дете од 0-1,99год – не плаќа такси

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ :
Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
Важат Општите услови на ТА СКАУТ - СКОПЈЕ