ВИЛА BROTHERS - НЕА ПОТИДЕА

Вила Brothers се  наоѓа на 60 метри оддалеченост од плажа,во централниот ден на Неа Потидеа. Вилата располага со 1/3 и 1/4 апартмани  опремени со ТВ, WiFi, клима (вклучена во цената), кујна (фрижидер, решо и кујнски прибор), тоалет, туш и балкон. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

ПРВИТЕ ТРИ СМЕНИ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ  И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ!


 


Цените со * се однесуваат на 7 ноќевања со превоз по лице.

Трето и четврто лице ГРАТИС ( доплата за превоз, доколку користат)

Доколку се користи сопствен превоз цената се намалува за 10 евра по лице.

За уплата на два аранжмани одобруваме 7% попуст на втората смена.

На промо цените не одобруваме попуст.

Цените без * се однесуваат на наем на студио/апартман за 9 ноќевања без превоз.

Доплата за превоз

35 евра за возрасни

25 евра за деца од 2-12 години

*Во студиата е дозволено сместување на лица во согласност со предвидениот број на кревети, преку дозволениот капацитет може да се смести само едно дете до  6 години. 

*Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и  објектот на престој. 

*Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место при сместување. 

*Во цената не е вклучено патничко здравствено осигурување.

 

-10%ПОПУСТ НА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.03.2019

·         При промена на цената ( зголемување или намалување на истата) нема да се менува веќе договорената услуга.

·         При отказ на аранжман уплатен со попуст, важат условите за отказ согласно редовниот ценовник и општите услови за патување.

·         Доколку се прави промена на термин уплатен со попуст, новиот договор се калкулира согласно редовниот ценовник – се губи правото на попуст.

·         Попустот за рана уплата и попустот 7+7 не може да се комбинираат.

                           НАПОМЕНА

·         Превозот се извршува со автобус или минибус согласно пријавените патници и оди до соодветното место каде може да застане според локалните сообраќајни услови,

·         Организаторот не  гарантира превоз до самиот објект на сместување,

·         Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.


 

Тргнување од Скопје: 05:00ч. На автобуската станица пред старо матично на Илинденска