Кушадаси е едно од најубавите места на брегот на Егејското Море. Кушадаси нуди можност за незаборавен одмор, тука секој ќе најде нешто за своите желби и потреби, добар одмор, забава...По целодневното уживање на некоја од прекрасните плажи (Ladies Beach, Green Beach, Long Beach) и капење во топлото море, вечерта на располагање Ви стојат безброј кафулиња, ресторани, дискотеки. Добрата локација на Кушадаси овозможува и посета на некој антички локалитет Памукале, Ефес, Дирим...или пак агреналински ден резервиран за посета на aqua park. Што и да одберете сигурно нема да погрешите.

Хотел Golden  Gate *** се наоѓа на околу 300м одалеченост од Ladies Beach и околу 2км од центарот на градот. Хотелот располага со вкупно 80 соби, базе, лоби бар, ресторан, сеф на рецепција. Сите соби се трокреветни и располагаат со клима, сопствена бања, фен, балкон, мини бар, тв, wi-fi.

 

Смена

 

Период

 

Ноќевање

Golden Gate ***

 HB

1

01.06-11.06

10

289

2

06.06-16.06

10

289

3

11.06-21.06

10

289

4

16.06-26.06

10

289

5

21.06-01.07

10

299

6

26.06-06.07

10

309

7

01.07-11.07

10

329

8

06.07-16.07

10

329

9

11.07-21.07

10

329

10

16.07-26.07

10

329

11

21.07-31.07

10

329

12

26.07-05.08

10

329

13

31.07-10.08

10

329

14

05.08-15.08

10

329

15

10.08-20.08

10

329

16

15.08-25.08

10

329

17

20.08-30.08

10

329

18

25.08-04.09

10

309

19

30.08-09.09

10

299

20

04.09-14.09

10

289

21

09.09-19.09

10

289

22

14.09-24.09

10

289

23

19.09-29.09

10

289

24

23.09-04.10

10

289

  • Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок и вечера (HB) , клима и превоз .
    Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
    Дете од 6-11,99 години 20% попуст. 
    Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.


    ЗА КУШАДАСИ СЕ ПОАЃА ЕДЕН ДЕН ПОРАНО ОД ДАТУМОТ ИСТАКНАТ ВО ТАБЕЛАТА ВО 10ЧАСОТ.