ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ


 Период 02.01 – 06.01.2018

 Цените се по соба за 4 ноќевања со појадок

Тип на соба

4 ноќевања со појадок

DBL стандард

224

SGL стандард

184

DBL лукс

256

SGL лукс

200

STUDIO стандард (2 возрасни)

376

АПП лукс ( 2 возрасни)

416

Дете до 3,99 години

Бесплатно

Дете 4-11,99год. на дополнително легло

56

Дете 12-15,99год. На дополнително легло

80

 

 

Период 02.01 – 05.01.2018

 Цените се по соба за 3 ноќевања со појадок

Тип на соба

4 ноќевања со појадок

DBL стандард

168

SGL стандард

138

DBL лукс

192

SGL лукс

150

STUDIO стандард (2 возрасни)

282

АПП лукс ( 2 возрасни)

312

Дете до 3,99 години

Бесплатно

Дете 4-11,99год. на дополнително легло

42

Дете 12-15,99год. На дополнително легло

60

 

Цените се дадени во евра, плаќање исклучиво во дерска противвредност 1 евро = 62мкд

 

  • Можност за доплата за полупансион 12 евра по лице на ден, без пијалоци.
  • Нема организиран превоз за периодот 02.01-06.01.2018
  • Можност за организиран превоз за периодот 02.01-05.01.2018

 (од Скопје 35 евра по лице)

 

Цената вклучува

  • 4 / 3 ноќевања со појадок
  • Користење на парна бања, сауна, фитнес центар, затворен базен со минерална вода (полуолимписки размери), отворен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, паркинг, интернет во цен лотел, сеф на рецепција.