Кушадаси е едно од најубавите места на брегот на Егејското Море. Кушадаси нуди можност за незаборавен одмор, тука секој ќе најде нешто за своите желби и потреби, добар одмор, забава...По целодневното уживање на некоја од прекрасните плажи (Ladies Beach, Green Beach, Long Beach) и капење во топлото море, вечерта на располагање Ви стојат безброј кафулиња, ресторани, дискотеки. Добрата локација на Кушадаси овозможува и посета на некој антички локалитет Памукале, Ефес, Дирим...или пак агреналински ден резервиран за посета на aqua park. Што и да одберете сигурно нема да погрешите.

Хотел Ozka ** е лоциран на околу 500м од центарот на градот и на околу 500м од градската плажа. Хотелот располага со вкупно 62 соби. Хотелот има базен, базен за деца, ресторан, лоби бар, сеф на рецепција, лифт, интернет. Секоја соба е со клима, сопствена бања, телефон, фен, тв, балкон, интернет.

 

Смена

 

Период

 

Ноќевање

Ozga **          

BB

1

01.06-11.06

10

134

2

06.06-16.06

10

144

3

11.06-21.06

10

154

4

16.06-26.06

10

164

5

21.06-01.07

10

184

6

26.06-06.07

10

194

7

01.07-11.07

10

209

8

06.07-16.07

10

209

9

11.07-21.07

10

219

10

16.07-26.07

10

219

11

21.07-31.07

10

219

12

26.07-05.08

10

219

13

31.07-10.08

10

219

14

05.08-15.08

10

219

15

10.08-20.08

10

219

16

15.08-25.08

10

219

17

20.08-30.08

10

219

18

25.08-04.09

10

209

19

30.08-09.09

10

209

20

04.09-14.09

10

189

21

09.09-19.09

10

179

22

14.09-24.09

10

179

23

19.09-29.09

10

179

24

23.09-04.10

10

179


 • Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок(BB), клима и превоз. 
  Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  Дете од 6-11,99 години 20% попуст. 
  Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07- 31.08.2019
  Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден. 

  ЗА КУШАДАСИ СЕ ПОАЃА ЕДЕН ДЕН ПОРАНО ОД ДАТУМОТ ИСТАКНАТ ВО ТАБЕЛАТА ВО 10ЧАСОТ.