Вид на сместување

29.12.2017 - 02.01.2018
 HB

03.01.2018 - 10.01.2018 10.02.2018 - 16.02.2018
HB

15.12.2017 - 28.12.2017 27.01.2018 - 09.02.2018
HB

01.12.2017 - 15.12.2017 11.01.2018 - 26.01.2018 16.02.2018 - 31.03.2018
HB

Двокреветна соба
 (по лице)

€ 66

€ 38

€ 35

€ 33

Двокреветна -поголема соба (по лице)

€ 68

€ 43

€ 40

€ 35

Фамилијарна соба
 (по лице)

€ 74

€ 51

€ 48

€ 42

Апартман (за 4 лица)

€ 252

€ 174

€ 161

€ 143

Возрасен на дополнителен кревет

€ 46

€ 31

€ 27

€ 24

Цената вклучува:
-Ноќевање на база НВ (појадок и вечера) по лице/4 лица
-Бесплатно користење надворешен базен, фитнес центар, сауна
-Шатл сервис (на рецепција)
-Хотелско осигурување

Цената не вклучува:
-Туристичка такса 1 евро на ден по лице
-Патничко осигурување
-Индивидуални трошоци

Минимум престој - 5 ноќевања!

Капацитет на сместувачките единици:
Двокреветна соба-2  pax
Двокреветна поголема соба  - 2 + 1
Фамилијарна соба - 2 + 2 pax
Апартман - минимум 4 возрасен, максимум 4 + 2 или  5 возрасен

Доплати:
Божиќна вечера /незадолжителна/ 45 евра за возрасен и 25 евра за дете /4 - 11.99/
Новогодишна вечера /задолжителна/ 75 евра за возрасен и 40 евра за дете /4 - 11.99/

Услови
Дете до 3.99 години - БЕСПЛАТНО
Дете 4 - 11.99 години на дополнителен кревет - 50% попуст
Дете 4 - 11.99 години на регуларен кревет - 25% попуст

Early Booking Попуст:
20%  попуст за резервации направени до  30.09.2017 и целосна уплата до 01.10.2017
10%  попуст за резервации направени до  31.10.2017 и целосна уплата до 01.11.2017

ЕВ Попустот не е валиден и за доплатите!

Бонус:
7=6; 10=9; 14=12 за период на престој 13.01.2018 и после 03.03.2018 до крајот на сезоната

ЕВ ПОПУСТОТ може да се комбинира со БОНУСОТ