Вид на сместување

28.12.2017-03.01.2018
 HB

01.12.2017 – 27.12.2017
04.01.2018 - 31.03.2018
HB

Двокреветна соба (по лице)

€ 46

€ 29

Двокреветна -поголема соба (по лице)

€ 48

€ 30


Цената вклучува:
-Ноќевање по лице на база НВ- појадок и вечера
-Хотелско осигурување

Цената не вклучува:
-Туристичка такса 1 евро на ден по лице
-Патничко осигурување
-Индивидуални трошоци

Минимум престој 4 ноќевања за период 28.12.2017 - 03.01.2018!

Капацитет на сместувачките единици: 
Двокреветна соба - 2 pax
Двокреветна - поголема соба- 2 + 1 pax
Апартман - 2 + 2 pax

Доплати:
Божиќна вечера /незадолжителна/ 45 евра за возрасен и 20.00 евра за дете /4 - 13.99/
Новогодишна вечера /задолжителна/ 65 евра за возрасен и 35 евра за дете /4 - 13.99/
Доплати: ручек – 10 евра за возрасен и 5 евра за дете 4 - 13.99 години
Двокреветна соба како еднокреветна – 10.00 евра на ден
Апартман  – 20 евра на ден


Услови
Дете до 3.99 години - БЕСПЛАТНО
Дете  4 - 13.99 години на дополнителен кревет - 50% попуст
Возрасен на дополнителен кревет - 25% попуст

Early Booking Попуст: 10% попуст за резервации направени до 01.12.2017 и целосна уплата до 01.12.2017

Early Booking Попуст:
10%   попуст за резервации направени до  01.12.2017 и целосна уплата до 01.12.2017

ЕВ Попустот не е валиден и за доплатите!

Бонус:
7=6 за период 01.03.- 30.03.2017 (за резервации направени пред 01.12.2017)

ЕВ ПОПУСТОТ и БОНУСОТ не се комбинираат!