Вид на сместување

27.12.2017 - 04.01.2018
HB

20.12.2017-26.12.2017
05.01.2018-16.01.2018
07.02.2018-02.03.2018
HB

17.01.2018 - 06.02.2018
03.03.2018 - 08.03.2018
HB

Студио

59 €

40 €

31 €

Апартман со една спална

62 €

42 €

33 €

Возрасен на
 дополнителен кревет

23 €

20 €

15 €

Дете 2 - 11.99 години
на дополнителен кревет

14 €

11 €

8 €


Цената вклучува:

Ноќевање по лице на база НВ- појадок и вечера

Хотелско осигурување

 

Цената не вклучува:

Туристичка такса 1 евро на ден по лице

Патничко осигурување

Индивидуални трошоци

 

Минимум престој од 4 ноќевања за периодthe 27.12.2017 - 04.01.2018

 

Капацитет на сместувачките единици: 

Студио - 2 + 2 pax

Апартман - 2 + 2 pax

 

Доплати:

Новогодишна вечера /задолжителна/ - 55  евра за возрасен и 30 евра за дете (2 - 11.99 години)

Користење на базен- 3 евра за возрасен на ден и 2 евра за дете на ден

 

Early Booking Попуст:

10% попуст за резервации до 30.10.2017 и целосна уплата до 15.11.2017

7% попуст за резервации до 30.11.2017 и целосна уплата до 10.12.2017

 

Бонус:

7=6 за период на престој од 04.03.2018

 

ЕВ попустот и бонусите на се комбинираат!