Се наоѓаат на само 1,5 км од центарот на Боровец, во луксузно опремените Вили Јагода и Малина има 2 типа на сместување, опкружени со мирисот на борови дрвја.


Одморалиштето нуди разновидна забава, скијачки патеки и лифтови.

Вилите Јагода се изградени во фински стил; некои од нив имаат своја сауна. Вилите Малина имаат 2 спрата и се изградени во полски планински стил.


Секоја вила има дневна соба со тапациран мебел и телевизор, спална соба, бања и кујна комплетно опремена. Исто така имаат и тераси со клупи.


Комплексот располага со одбојка, кошарка и фудбал на спортски терени, како и пинг-понг и игралиште за деца.

 


Вид на сместување

29.12.2018 - 03.01.2019 RO

01.12.2018 – 28.12.2018
04.01.2019 - 31.03.2019
RO

Villa Yagoda
for 1 - 4 pax

€ 156

€ 105

Villa Yagoda sauna
for 1 - 4 pax

€ 160

€ 110

Villa Yagoda de Luxe
for 1 - 4 pax

€ 166

€ 115

Villa Malina
for 1 - 4 pax

€ 180

€ 125

Цената вклучува:

Ноќевање на база RO- НАЕМ, за единица

Хотелско осигурување

 

Цената не вклучува:

Туристичка такса 1 евро на ден по лице

Патничко осигурување

Индивидуални трошоци

 

Минимум престој 3 ноќевања за период 29.12.2018 - 03.01.2018!

 

Капацитет на сместувачките единици:

Villa - 4 + 2 лица

 

Доплати:

Божиќна вечера /не задолжителна/ 35 евра за возрасни и 20 еур за деца/3 - 12.99/

Новогодишна вечера /задолжителна/ 75 евра за возрасни и 40 еур за деца/3 - 12.99/

Оброци во ресторан Јагода:

 - Појадок – возрасен - 6 евра; дете 3-12,99 год. – 3 евра

 - Вечера – возрасен - 15 евра ;дете 3-12,99 год. – 8 евра

Shuttle bus - 5 евра дневно

 

Early Booking Попуст:

10% за резервации направени до  26.12.2018 и целосна уплата до 30.11.2018

 

ЕВ Попустот не е валиден и за доплатите!