Вид на сместување

01.12.2017 - 15.12.2017 04.03.2018 - 10.04.2018

16.12.2017 - 25.12.2017 03.01.2018 - 19.01.2018 04.02.2018 - 03.03.2018

26.12.2017 - 02.01.2018

20.01.2018 - 03.02.2018

BB

HB

FB

BB

HB

FB

BB

HB

FB

BB

HB

FB

Двокреветна соба
 (по лице)

28 €

35 €

35 €

34 €

41 €

47 €

57 €

66 €

74 €

37 €

46 €

52 €

Цената вклучува:

- Ноќевање по лице на наведената база ВВ, НВ или FB

- Бесплатно користење на базен, фитнес центар, парна бања, сауна

- Паркинг

- Трансфер до гондола (на рецепција)

- Хотелско осигурување

 

Цената не вклучува:

- Туристичка такса 1 евро на ден по лице

- Патничко осигурување

- Индивидуални трошоци

 

Капацитет на сместувачките единици:

Двокреветна соба 2 + 1 pax

 

Доплати:

Божиќна Вечера/опција /: 40 евра за возрасни и 30 евра за деца (2 - 11,99 години)

Новогодишна Вечера/задолжителна/: 55 евра за возрасни и 35 евра за деца (2 - 11,99 години)

 

Попусти:

Дете до 4,99 години - БЕСПЛАТНО

Дете 5 - 11,99 години на дополнителен кревет - 50% ПОПУСТ

Дете 5 - 11,99 години на регуларен кревет - 25% ПОПУСТ

Возрасен на дополнителен кревет - 25% ПОПУСТ

 

Early booking ПОПУСТ :

15% ПОПУСТ за резервации до 30.10.2017 и целосна уплата до  05.11.2017

10% ПОПУСТ за резервации до 01.12.2017 и целосна уплата до  05.12.2017

 * EB ПОПУСТ не со комбинира до доплатите!


Напомена: 

За овој аранжман важат општите услови за патување на Т.А.СКАУТ

Цените се изразени во евра (1 евро = 62 мкд). Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност!