Вид на сместување

04.12.2017-21.12.2017
08.12.2017–21.01.2018
06.03.2018-15.04.2018

BB

22.12.2017–28.12.2017
02.01.2018–07.01.2018
22.01.2018-01.02.2018
11.02.2018-05.03.2018

BB

02.02.2018 - 10.02.2018   BB

29.12.2017 - 01.01.2018

BB

Студио (по лице)

23 €

25 €

26 €

49 €

Апартман со една спална (по лице)

24 €

27 €

29 €

54 €

Апартман со две спални (по лице)

22 €

24 €

25 €

48 €

Возрасен на дополнителен кревет

15 €

17 €

18 €

32 €

Дете (6-11,99 години) на дополнителен кревер

11 €

12 €

13 €

22 €

Дете (6-11,99 години) на стандарден кревер

18 €

21 €

22 €

40 €


Цената вклучува:
- Ноќевање по лице на база ВВ-со појадок
- Бесплатно користење на базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес центар, детско катче, интернет, паркинг
- Ски-гардеробер
- Шатл сервис до Ски-центар (Малина)
- Хотелско осигурување

Цената не вклучува:
- Туристичка такса 1 евро на ден по лице
- Патничко осигурување
- Индивидуални трошоци

Минимум престој: 
Минимум престој 3 ноќевања за период на престој 29.12.2017 - 01.01.2018

Капацитет на сместувачките единици:
Студио  - 2 pax
Апартман со една спална - 2 + 2 pax
Апартман со две спални - 4 + 2 pax

Доплати: 
Вечера-10 евра по лице на денand 5 евра за деца (6 -11,99 години) на ден
Божиќна вечераВечера(задолжителна) - 20 евра за возрасни и 15 евра за деца (6 - 17,99 години)
Новогодишна Вечера(задолжителна) - 60 евра за возрасни и 30 евра за деца (6 - 17,99 години)

Попусти: 
Дете до 5,99 години - БЕСПЛАТНО

Early booking ПОПУСТ:
15 % ПОПУСТ за резервации до  31.10.2017  и целосна уплата до  05.11.2017
10 % early bookings ПОПУСТ за резервации до  30.11.2017  и целосна уплата до  05.12.2017

ЕВ ПОПУСТОТ не е валиден за период на престој 29.12.2017 - 01.01.2018!

Напомена: 
За овој аранжман важат општите услови за патување на Т.А.СКАУТ
Цените се изразени во евра (1 евро = 62 мкд). Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност!