MOUNTAIN PARADISE 4* - Банско

www.mountain-paradise.org

Цените се по лице за 1 ноќевање

28.12-02.01.2024

03.01-28.02.2024

23.12-28.12.2023

18.12-22.12.2023

на база ПОЛУПАНСИОН

*НП

 

01.03-10.03.2024

11.03-31.03.2024

Студио

2+0

                          74 €

                            51 €

                       49 €

            45 €

Едноспален апартман

2+2

                          76 €

                            54 €

                       51 €

            48 €

Двооспален апартман

4+2

                          76 €

                            51 €

                       49 €

            44 €

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - БОНУСИ →

/

7=6

7=6

7=5 /  6=5 5=4 *

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет

Дополнителни услови :

▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло 50 % попуст од цената

▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло - БЕСПЛАТНО

▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 80% попуст од цената

▪ Возрасен на дополнително легло  - 20% попуст

▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 95€, дете - 45€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден