Вид на сместување

29.12.2017 - 02.01.2018 HB

03.01.2018 - 10.01.2018 HB

16.12.2017 - 28.12.2017 27.01.2018 - 16.02.2018 HB

01.12.2017 - 15.12.2017 11.01.2018 - 26.01.2018 17.02.2018 - 31.03.2018 HB

Двокреветна соба
 (по лице)

€ 68

€ 48

€ 39

€ 36

Фамилијарна соба
(по лице)

€ 81

€ 68

€ 49

€ 42

Апартман

(за 4 лица)

€ 274

€ 207

€ 162

€ 151

Возрасен на

дополнителен кревет

€ 45

€ 34

€ 29

€ 25


Цената не вклучува:
- Ноќевање по лице/за 4 лица на база HB-појадок и вечера
- Бесплатно користење на базен,  фитнес центар, 
- Соба за ски-опрема
- Шатл сервис до Годнола
- Хотелско осигурување

Цената не вклучува:
- Туристичка такса 1 евро на ден по лице
- Патничко осигурување
- Индивидуални трошоци

Минимум престој 5 ноќевања за сите периоди!

Капацитет на сместувачките единици:
Двокреветна соба - 2 + 1 pax
Фамилијарна соба - 2 + 2 pax
Апартман  - 4 + 1 pax

Доплати:
Божиќна вечера (незадолжителна) 45 евра за возрасни 25 евра за деца /4 - 11.99/
Новогодишна вечера (задолжителна) 75 евра за возрасни 45 евра за деца /4 - 11.99/
Спа зоната - сауна,  парна бања,  џакузи, релакс зона, масажа- се плаќа на лице место 

Попусти:
Деца до 3,99 години - БЕСПЛАТНО
Деца 4 - 11,99 години  на дополнителен кревет - 50% ПОПУСТ 
Деца 4 - 11,99 години на регуларен кревет - 25% ПОПУСТ 

Early Booking ПОПУСТ:
20% ПОПУСТ за сите резервации направени до 30.09.2017 и целосна уплата до 10.11.2017
10% ПОПУСТ за сите резервации направени до 31.10.2017 и целосна уплата до 10.11.2017
* ЕВ попустот и доплатите не се комбинираат

Бонус:
7=6; 10=9; 14=12 валидни за период на престој од 13.01.201 и 03.03.2018 до крајот на сезоната

Напомена:
За овој аранжман важат општите услови за патување на Т.А.СКАУТ
Цените се изразени во евра (1 евро = 62 мкд). Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност!