Вид на сместување

15.12.2017-21.12.2017 06.03.2018-09.04.2018 RO

22.12.2017-28.12.2017 02.01.2018-18.01.2018 18.02.2018-05.03.2018 RO

19.01.2018-17.02.2018 RO

29.12.2017-01.01.2018 RO

Студио (за две лица)

49 €

61 €

69 €

101 €

Апартман со една спална (за две лица)

62 €

72 €

82 €

125 €

Апартман со две спални
 (за 4 лица)

79 €

85 €

115 €

150 €

Апартман со три спални 
(за 6 лица)

109 €

135 €

150 €

182 €Цената вклучува:
- Ноќевање по единица (за регуларен број на кревети) на база RO-наем
- Бесплатно користење на сауна,  парна бања,  базен,  џакузи, фитнес центар
- Wi-Fi, паркинг
- Шатл сервис до гондола (на рецепција)
- Хотелско осигурување

Цената не вклучува:
- Туристичка такса 1 евро на ден по лице
- Патничко осигурување
- Индивидуални трошоци

Минимум престој - 3 ноќевања за период на престој 29.12.2017 - 01.01.2018!

Капацитет на сместувачките единици
Студио - 2 pax
Апартман со една спална - 2 + 2 pax
Апартман со две спални - 4 + 2 pax
Апартман со три спални  - 6 + 2 pax

Доплати:
Појадок - 6 евра за возрасни на ден и  4 евра за деца 4 - 11.99 години на ден
Вечера - 14 евра за возрасни на ден и  8 евра за деца 4 - 11,9 години на ден
Божиќна вечера on 24.12.2017 /задолжителна/ - 25 евра за возрасни и 15 евра за деца 4 - 11,99 години
Божиќна вечера on 25.12.2017 /задолжителна/ - 42 евра за возрасни 23 евра за деца 4 - 11,99 години  
Новогодишна вечера / задолжителна / - 80,00 евра за возрасни 40.00 евра за деца4-11,99 години.
*на 24,12,2017, 25.12.2017 и 31.12.2017 не се служи HB

Попусти: 
Дете до 3,99 години  - БЕСПЛАТНО 

Early Booking Попуст:
15% попуст за резервации направени до31.10.2017 и целосна уплата до 05.11.2017
10% попуст за резервации направени до30.11.2017 и целосна уплата до 05.12.2017
 * EB ПОПУСТ не важат за доплатите и за Божиќната и Новогодишната вечера!
Не е возможна промена на резервација направена за време на EB ПОПУСТОТ!
EB ПОПУСТОТ е валиден за период на престој 15.12.2017 - 28.12.2017 и 02.01.2018 - 09.04.2018 

Бонус:
7=6; 8=7, 14=12 за период на престој 15.12.2017 - 28.12.2017 и 02.01.2018 - 18.01.2018 и 18.02.2018 - 09.04.2018

EB ПОПУСТОТ и БОНУСОТ не се комбинираат!

Напомена:
За овој аранжман важат општите услови за патување на Т.А.СКАУТ
Цените се изразени во евра (1 евро = 62 мкд). Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност!