Вид на сместување

16.12.2017 - 27.12.2017 15.01.2018 - 26.01.2018 01.03.2018 - 12.04.2018 BB

04.01.2018 - 14.01.2018 27.01.2018 - 28.02.2018 BB

28.12.2017 - 03.01.2018 BB

Студио
(за две лица)

64 €

73 €

105 €

Апартман со
една спална (2+1)

78 €

95 €

139 €

Апартман со
две спални (4+1)

100 €

128 €

170 €

Апартман со

три спални (за 6 лица)

120 €

150 €

207 €


Цената вклучува:

- Ноќевање по единица на база BB-со појадок

- Бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи и фитнес центар

- Шатл сервис до гондола (на рецепција)

- Интернет на јавните места

- Хотелско осигурување


Цената не вклучува:

- Туристичка такса 1 евро на ден по лице

- Патничко осигурување

- Индивидуални трошоци


Минимум престој - 2 ноќевања за период на престој 22.12.2017 - 27.12.2017!

Минимум престој - 3 ноќевања за период на престој 28.12.2017 - 03.01.2018!


Капацитет на сместувачките единици

Студио - 2  pax

Апартман со една спална - 2 + 1 pax

Апартман со две спални - 4 + 1 pax

Апартман со три спални  - 6 pax


Доплати:

Ручек - 10 евра за возрасни на ден и 6 евра за деца 6 - 11,99 години

Вечера - 10 евра за возрасни на ден и 6 евра за деца 6 - 11,99 години

Новогодишна вечера /не е задолжителна/ - 65 евра за возрасни 40 евра (2 - 11.99 години) 


Early Booking Попуст:

15 % попуст за резервации направени до15.09.2017 и целосна уплата до 25.09.2017

10 % попуст за резервации направени до15.11.2017 и целосна уплата до 25.11.2017

* EB попустот не важи за терми на престој  23.12.2017 - 03.01.2018!


Бонус:

7=6, 14=11 валидни за период на престој  28.12.2017 - 03.01.2018


Попустите и бонусите не се комбинираат!!!

Бонусите не важат за доплатите!


Напомена: 

За овој аранжман важат општите услови за патување на Т.А.СКАУТ

Цените се изразени во евра (1 евро = 62 мкд). Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност!