Вид на сместување

01.12.2017 - 27.12.2017 04.01.2018 - 15.04.2018

RO

28.12.2017 - 03.01.2018

RO

Студио  (за две лица)

31 €

66 €

Апартман со

една спална   (2+2)

44 €

83 €

Апартман со

две спални (4+2)

58 €

118 €


Цената вклучува:

- Ноќевање по единица на база RO-наем

- Интернет

- Хотелско осигурување

 

Цената не вклучува:

- Туристичка такса 1 евро на ден по лице

- Патничко осигурување

- Индивидуални трошоци

 

Минимум престој - 3 ноќевања во период на престој 28.12.2017 - 03.01.2018!

 

Капацитет на сместувачките единици

Студио - 2 + 1 pax

Апартман со една спална - 2 + 2 pax

Апартман со две спални - 4 + 2 pax

 

Доплати:

Повратен трансфер до Гондолата -  2 евра по лице на ден

 

Early Booking Попуст:

15% попуст за резервации направени до15.09.2017 и целосна уплата до 25.09.2017

10% попуст за резервации направени до15.11.2017 и целосна уплата до 25.11.2017

 

Бонус:

* 7=6, 11=9, 14=11 за период на престој 01.12.2017 - 27.12.2017 и 04.01.2018 - 15.04.2018

 

Попустите и бонусите можат да се комбинираат!


Напомена: 

За овој аранжман важат општите услови за патување на Т.А.СКАУТ

Цените се изразени во евра (1 евро = 62 мкд). Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност!