Вид на сместување

01.12.2017 - 27.12.2017 04.01.2018 - 15.04.2018

RO

28.12.2017 - 03.01.2018

RO

Студио

(2+1)

41

108

Апартман со една спална

(2+2)

54

128

Апартман со две спални

(4+2)

77

151


Цената вклучува:
- Ноќевање по единица на база RO-наем
- Бесплатно користење на базен, сауна и парна бања
- Интернет на јавните места Бесплатен шатл сервис до гондолата (пријавување на рецепција)
- Хотелско осигурување

Цената не вклучува:
- Туристичка такса 1 евро на ден по лице
- Патничко осигурување
- Индивидуални трошоци

Капацитет на сместувачките единици
* Апартман со една спална - 2 + 2 pax
* Апартман со две спални - 4 + 2 pax

Доплати:
- Појадок - 6 евра за возрасни/на ден и 4 евра за деца (6-1,99 години)
- Вечера - 11 евра за возрасни/на ден и 6 евра за деца 6 - 11,99 години
- Појадок и вечера за деца до 5,99 години (со две возрасни лица) - БЕСПЛАТНО
- Божиќна вечера /не е задолжителна/ - 25 евра за возрасни 15 евра за деца 6 - 11,99 години
- Новогодишна вечера /не е задолжителна/ - 47 евра за возрасни 25 евра за деца 6 - 11,99 години

Early Booking Попуст:
15% попуст за резервации направени до 15.09.2017 и целосна уплата до 25.09.2017
10% попуст за резервации направени до 15.11.2017 и целосна уплата до 25.11.2017

Бонус:
* 7=6, 11=9, 14=11 за период на престој 01.12.2017 - 27.12.2017 и 04.01.2018 - 15.04.2018
* 7=5 за период на престој после  01.03.2018

Попустите и бонусите можат да се комбинираат!

Напомена: 
За овој аранжман важат општите услови за патување на Т.А.СКАУТ
Цените се изразени во евра (1 евро = 62 мкд). Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност!